aa

internetový obchod, webové stránky na míru

       

internetové obchody

webové stránky

propagační materiály

další služby

reference

kontakty

vyhotovíme Vám webové stránky na míru
Je to snadné,   jak začneme?

Pokud potřebujete vytvořit nové firemní stránky, nebo předělat ty stávající, tak Vás děli od samotné realizace jen malý krůček. Na našem webu se dozvíte, co všechno budete potřebovat a jak vlastní realizace bude probíhat. Vše začíná uváděcí schůzkou. Na schůzce definujeme o jaké webové stránky se jedná, domluvíme se na designu webu. Pokud nemáte představu o designu, nevadí! Navrhne Vám design podle informací z první schůzky. Další schůzka bude již z hotovým designem a bude pokračovat diskusí nad obsahem Vašeho nového webu.

Grafický návrh,   vhodný pro Váš business

Každé webové stránky a to jak obyčejné či firemní si vyžadují specifický design. Chtěli by jste vzhled formální? Nebo by se Vám líbil design více energický? Je možné zrealizovat cokoliv. Budeme se Vám snažit navrhnou design podle Vašeho gusta.

Obsah webu,   pomůžeme sestavit

Obsah webu, neméně důležitá věc. Tady budeme potřeboval koordinaci s Vámi. Máte k dipozici fotky, nějaké texty? V pořádku, využijeme je. Pokud fotky, či texty nemáte pomůžeme Vám je vyhotovit.

Redakční systém,   pro vlastní administraci

Redakční systém, neboli admin rozhraní pro Váš web není nutný, ale pokud se rozhodnete zainvestovat do redakčního systému, tak ve výsledku ušetříte. Fotky, texty a další informace si budete moci sami měnit přidávat či mazat.

SEO optimalizace  

Optimalizace, dnes často otevíraná oblast spojovaná s weby a internetovými obchody. Důvod proč investovat do optimalizace je prostý. Každý kvalitní obchod musí být správně zoptimalizovaný na klíčová slova, aby měl velkou návštěvnost, větší zisk.

PPC Reklamní kampaně,   zvýšíme návštěvnost

Má Váše nabízená služba či prodávaný sortiment velkou konkurenci? Nevadí, máme další techniky jak dostat, či přetáhnout zákazníky právě na Vaše stránky. Výhoda PPC kampaní spočívá ve faktu, že platíte jen za každého příchozího zákazníka a ne jen za zobrazení reklamy.

A kolik Vás to bude stát?,   nebojte se

Ceny stanujeme individuálně pro každý obchod. Důvodem jsou různé požadavky zákazníků.

Home   |   internetové obchody   |   webové stránky   |   propagační materiály   |   náš profil   |   reference   |   kontakty
© 2009 pcapek, Všechna práva vyhrazena | Webdesign & Development by 5Q, Přihlásit
TOPlist
Deprecated: Function session_unregister() is deprecated in /users/subreg/1701/internetovy-obchod-webove-stranky.cz/index.php on line 260 Deprecated: Function session_unregister() is deprecated in /users/subreg/1701/internetovy-obchod-webove-stranky.cz/index.php on line 262