aa

internetový obchod, webové stránky na míru

       

internetové obchody

webové stránky

propagační materiály

další služby

reference

kontakty

Home   -   reference
Naše reference,   co tedy děláme?
Naše reference je možné rozdělit do oborových oblastí: webové stránky, internetové obchody, zajištění reklamy a vnitro-podnikových intranetových řešení. Mezi naše největší zákazníky patří firmy: ČMKU, Liberecký Kraj, RENT Consulting, s.r.o., Bydlení Šestajovice, s.r.o., TOP Klima Liberec s.r.o., AZ KORT s.r.o., Reklamní agentura Najmik s.r.o., Listdesign s.r.o., Technická univerzita v Liberci, Certezza, s.r.o.


Právě jsme dokončili
Webové stránky
Internetové obchody
Propagační materiály
SEO optimalizace webu
Informační systémy
Informační systémy

Mezi poslední realizované informační systémy patří projekt Dogoffice, realizovaný pro společnost ČMKU, který je rozsáhlým systémem agend pro chod celé společnosti.

Webové stránky Hodnocení nájmů

Webové stránky Hodnocení nájmů jsou systémem pro hodnocení nájmů a nájemníků. Princip je takový, že uživatel webu se má možnost registrovat buď jako nájemce, nebo jako pronajímatel. Posléze má možnost za drobnou útratu nahlížet na jednotlivá hodnocení pronajímatelů.

Webový portál pomáhá lidem se rozhodnou o správném pronajímateli a na druhou stranu také pronajímatelé mají možnost si prohlédnou nájemce.

Informační systém pro ČMKU

Informační systém realizovaný pro společnost Českomoravské kynologické unie je rozsáhlý systém agendy. Systém obsahuje několik desítek agend, v kterých pracovníci řídí veškeré činnosti společnosti.

Mezi největší agendy patří modul Výstavy, který umožňuje řídit a organizovat celé workflow výstavy psů od jednotlivých registrací, přes vyúčtování zpracování tisíců dat a posléze vygenerování tiskových sestav nutných pro chod celé výstavy a to vč. genervání vstupních listů, tiskových sestav přihlášených psů, vystavovatelů apod. Mezi další velké moduly patří pošta, účetnictví, přehledy chovatelských stanic, psů chovatelů, rozhodčích apod.

Internetový systém Kavalir Prag, s.r.o.

Internetový systém Kavalir Prag, s.r.o. byl realizován pro pražskou firmu, která se zabývá gravírováním laserem, výrobou CWG, razítek, apod. Systém umožňuje velké množství modulů pro chod celé firmy.

Home   |   internetové obchody   |   webové stránky   |   propagační materiály   |   náš profil   |   reference   |   kontakty
© 2009 pcapek, Všechna práva vyhrazena | Webdesign & Development by 5Q, Přihlásit
TOPlist
Deprecated: Function session_unregister() is deprecated in /users/subreg/1701/internetovy-obchod-webove-stranky.cz/index.php on line 260 Deprecated: Function session_unregister() is deprecated in /users/subreg/1701/internetovy-obchod-webove-stranky.cz/index.php on line 262