aa

internetový obchod, webové stránky na míru

       

internetové obchody

webové stránky

propagační materiály

další služby

reference

kontakty

Home   -   reference
Naše reference,   co tedy děláme?
Naše reference je možné rozdělit do oborových oblastí: webové stránky, internetové obchody, zajištění reklamy a vnitro-podnikových intranetových řešení. Mezi naše největší zákazníky patří firmy: ČMKU, Liberecký Kraj, RENT Consulting, s.r.o., Bydlení Šestajovice, s.r.o., TOP Klima Liberec s.r.o., AZ KORT s.r.o., Reklamní agentura Najmik s.r.o., Listdesign s.r.o., Technická univerzita v Liberci, Certezza, s.r.o.


Právě jsme dokončili
Webové stránky
Internetové obchody
Propagační materiály
SEO optimalizace webu
Informační systémy
Webové stránky

Webové stránky, patří mezi naše hlavní portfolio. Čtěte dále.

Webové stránky Ještědské výhledy

Cílem projektu bylo zatraktivnit internetové stránky na prodej bytů projektu Ještědské výhledy a to jak z pohledu textů tak i celkové grafiky a struktury webu. Dále upravit web tak, aby byl optimalizovaný pro vyhledávače.

Systém administrace obsahuje rozhraní pro definování jednotlivých karet bytů a správu zákazníků projektu. Systém umožňuje definovat veškeré texty a obrázky na webu.

Webové stránky Nadace Euronisa

Webové stránky Nadace Euronisa obsahující kompletní informaci o nadaci, možnost nákupu uměleckých děl, formy příspěvků apod.

Webové stránky developerského projektu Nové Byty Hrádek

Cílem projektu bylo vyhotovit internetové stránky na prodej bytů projektu Nové Byty Hrádek nad Nisou.

Systém administrace obsahuje rozhraní pro definování jednotlivých karet bytů a správu zákazníků projektu. Systém umožňuje definovat veškeré texty a obrázky na webu.

Webové stránky kuchyňského studia Nabys

Webové stránky kuchyňského studia Nabys byly realizování pro pražskou společnost Nabys, která se zabývá kompletní dodávkou kuchyní a kuchyňského vybavení.

Webové stránky Hodnocení nájmů

Webové stránky Hodnocení nájmů jsou systémem pro hodnocení nájmů a nájemníků. Princip je takový, že uživatel webu se má možnost registrovat buď jako nájemce, nebo jako pronajímatel. Posléze má možnost za drobnou útratu nahlížet na jednotlivá hodnocení pronajímatelů.

Webový portál pomáhá lidem se rozhodnou o správném pronajímateli a na druhou stranu také pronajímatelé mají možnost si prohlédnou nájemce.

Webové stránky Fundi jako podporu pro Eyowf 2011 v Liberci

Webové stránky Fundi byly realizovány jako podpůrné stránky pro web Eyowf 2011 v Liberci.

Webové stránky Vycoolse

Potál Vycoolse je určen pro mladé lidi a jedná se o podpůrný web projektu Eyowf 2011, což je Olympiáda mládeže, která se koná v Liberci začátkem roku 2011. Web Vycoolse sdružuje mladé lidi formou pořádání různých aktivit a to jak sportovních, tak i kulturně společenských.

Webové stránky Veselý školní autobus

Webové stránky Veselý školní autobus byly realizovány pro firmu z Ústeckého kraje která se zabývá pořádáním kulturních akcí pro základní a střední školy.

Webové stránky obsahují nabídku jednotlivých zájezdů.

Webové stránky Haco, s.r.o.

Webové stránky byly realizovány pro Libereckou firmu HACO, s.r.o., která od roku 1994 vyrábí výrobky určené převážně pro stavebnictví – větrací mřížky, vanová a revizní dvířka. Stránky obsahují rozhraní pro definování veškerého sortimentu společnosti a moduly pro úpravu textů a obrázků.

Webové stránky firmy Prestige 2000 GmBH

Internetové stránky jsme realizovali pro pražskou developerskou firmu Prestige PS 2000 GmBH s.r.o., která se zabývá stavbou a přestavbou budov za účelem prodeje malometrážních bytů. Webové stránky mají charakteristiku webového realitního serveru, kde mohou lidé najít aktuální nabídku volných bytů k prodeji a informace o firmě Prestige.

Stránky byly dodány s kompletní realizací, která začala grafickým návrhem a pokračovala vlastním vývojem administrativního rozhraní šitým na míru realitního serveru. Zadavatel si tedy může stránky sám administrovat, přidávat a upravovat prodávané byty a přidávat fotky do několika fotogalerií roztříděným podle jednotlivých témat.

Webové stránky Sokolí boudy

Webové stránky pensionu Sokolí boudy se vytvářeli společně s firemního reklamními materiály. Webové stránky  nabízejí informace o pensionu, o aktuálních cenách za ubytování, atd. Úkolem bylo vyhotovit stránky které by zapadali do firemních barev a seděli k vyhotoveným vizitkám a brožuře.

Stránky si může zadavatel sám administrovat pomocí jednoduchého systému s možností přidávat fotky a upravovat texty.

Webové stránky Liberecké menu

Webové stránky Liberecké menu je připravováno naší firmou. Nyní je hotový grafický návrh a pracuje se na vývoji webových stránek.

Webové stránky pcapek.cz

Při realizaci vlastních firemních webových stránek jsme kladli velký důraz na přehlednost a snadnou dostupnost informací pro naše zákazníky. Jednalo se kompletní realizaci začínající grafickým návrhem a pokračující vývojem webových stránek. Stránky jsou provázané s databází MySQL. Administrativním nástrojem je administrační systém pcapek, pomocí kterého se administruje celý web.

Při návrhu struktury webu byla zvolena struktura s 5 základními sekcemi, které jsou dále děleny. Díky tomuto rozdělení má web plochou strukturu a návštěvník webu se neztratí. Web byl doplněn velkým počtem živých obrázků, které web rozjasnily a zákazníci se tak cítí při procházení webu vzdušně.

Další obrázky:
Webové stránky společnosti Hypo-expert

Firemní webové stránky pro pražskou firmu Hypo-Expert s.r.o. byly dodány jako kompletní dílo, včetně grafického návrhu a vývoje webu. Úkolem grafického návrhu bylo vytvoření přehledného webu, kde by zákazníci mající zájem o zprostředkování hypotéky nalezli snadno a rychle požadované informace.

Webové stránky Listdesign s.r.o.

Webové stránky jsme realizovali pro libereckou firmu Listdesign, která se prezentuje jako reklamní partner zaštiťující komplexní služby v oblasti reklamy. Celé stránky se administrují pomocí systému pcapek, díky kterému si mohou administrovat veškerý textový obsah, přidávat reference, referenční zákazníky, vkládat obrázky atd.

Další obrázky:
Webové stránky Privát u Josefa

Stránky pensionu Privát u Josefa jsme dodávali včetně grafického návrhu. Zákazník kladl důraz na vyhotovení hospodárných stránek, které by zákazníkům nabídli veškeré informace. Webové stránky byly naprogramovány pro 6 jazykových mutací, protože klientela pensionu přichází ze 6ti různých zemích v Evropě. Stránky obsahují standardní moduly jako fotogalerie, informace o ubytování, cenách a možnosti přímé rezervace na webu.

Webové stránky pensionu Jung

Internetové stránky pensionu Jung v Krkonoších byly vytvořeny pro návštěvníky Krkonoš, kteří hledají ubytování. Stránky pensionu Jung měli nabídnout pouze ty základní informace o pensionu, jako je poloha, informace o ubytování, o cenách, s možností nahlídnout do fotogalerie, kterou si může zadavatel i sám měnit.

Zadavatel kladl důraz na nízkorozpočtové stránky obsahující jen ty nejnutnější informace.

Webové stránky Komerční prostory Praha, Bydlení Sestajovice II, s.r.o.

Realizace tohoto projektu spočívala ve vytvoření webové microsite pro developerskou společnost Bydlení Šestajovice II, s.r.o.. Jedná se o podpůrnou stránku prodeje komerčních prostorů společnosti. Stránka obsahuje kompletní nabídku volných komerčních prostor společnosti, základní informace o společnosti a fotogalerii.

Stránky se administrují pomocí administrativního rozhraní patřící hlavnímu webu společnosti.

Webové stránky Bydlení Praha východ

Stránky Bydlení Prahy východ byly vytvořeny jako podpůrná stránka pro web 1kk. Můžeme tedy říci, že se jednalo o microsite pro posílení hlavního prodeje firmy Prestige. Stránka obsahuje jen nejdůležitější informace, ale obsahuje kompletní nabídku volných bytů společnosti. Návštěvníci mají možnost se dostat na hlavní stránku 1kk pro další informace.

Webové stránky Polytrasped s.r.o.

Webové stránky Polytrasped byly vytvořeny pro Libereckou firmu Polytrasped s.r.o., která se zabývá službami v oblasti pozemních staveb. Jedná se o nízkorozpočtové stránky s možností jednoduché administrace. Zákazník si tedy může stránky měnit sám.

Home   |   internetové obchody   |   webové stránky   |   propagační materiály   |   náš profil   |   reference   |   kontakty
© 2009 pcapek, Všechna práva vyhrazena | Webdesign & Development by 5Q, Přihlásit
TOPlist
Deprecated: Function session_unregister() is deprecated in /users/subreg/1701/internetovy-obchod-webove-stranky.cz/index.php on line 260 Deprecated: Function session_unregister() is deprecated in /users/subreg/1701/internetovy-obchod-webove-stranky.cz/index.php on line 262