aa

internetový obchod, webové stránky na míru

       

internetové obchody

webové stránky

propagační materiály

další služby

reference

kontakty

Home   -   reference
Naše reference,   co tedy děláme?
Naše reference je možné rozdělit do oborových oblastí: webové stránky, internetové obchody, zajištění reklamy a vnitro-podnikových intranetových řešení. Mezi naše největší zákazníky patří firmy: ČMKU, Liberecký Kraj, RENT Consulting, s.r.o., Bydlení Šestajovice, s.r.o., TOP Klima Liberec s.r.o., AZ KORT s.r.o., Reklamní agentura Najmik s.r.o., Listdesign s.r.o., Technická univerzita v Liberci, Certezza, s.r.o.


Právě jsme dokončili
Webové stránky
Internetové obchody
Propagační materiály
SEO optimalizace webu
Informační systémy
Propagační materiály

Mezi poslední realizované propagační materiály patří projekty pro společnosti Nové Byty Hrádek nad Nisou, s.r.o. a firmy RENT Consulting, s.r.o.

Propagační materiály developerského projektu Nové Byty Hrádek

Vyhotovení propagačních materiálů developerského projektu Nové byty Hrádek nad Nisou.

Další obrázky:
Propagační materiály internetového obchodu pro prodej bižuterie

Vyhotovení propagačních materiálů internetového obchodu pro prodej bižuterie bylo realizováno za účelem propagace na Brněnském výstavišti.

eShop bizuterie-bijoux.cz byl také realizován a je popsán jako samostatná reference společnosti.

Propagační materiály developerského projektu Ještědské výhledy

Vyhotovení propagačních materiálů developerského projektu Ještědské výhledy na den otevřených dveří projektu. Součástí zakázky bylo také zajištění roznášky letáků do poštovích schránek v Liberci a okolí, zajištění a vyškolení promotérek, které rozdávali a informovali zájemce o projektu v obchodních centrech v Liberci.

Další obrázky:
Reklamní plachta pro projekt Nové Byty Hrádek nad Nisou

Vyhotovení reklamní plachty pro projekt Nové Byty Hrádek nad Nisou je součástí propagační kampaně tohoto projektu. Plachta bude pověšena na obchodím centru Forum ve velikosti 6 x 9m.

Vyhotovení polepu tramvaje developerského projektu Ještědské výhledy

Vyhotovení polepu tramvaje developerského projektu Ještědské výhledy bylo součástí propagační kampaně projektu Ještědské výhledy.

Zakázka obsahovala grafický návrh polepu dvou tramvají, které jezdí v Liberci a mezi Libercem a Jabloncem a dále zajištění vlastního polepu a vyřízení celé objednávky po administrativní stránce.

PF 2009 Prestige PS 2000 GmBH s.r.o.

Předmětem realizace bylo vyhotovení PF 2009 pro pražskou developeskou firmu Prestige PS 2000 GmBH s.r.o. Úkolem bylo navrhnou jednoduchý, ale přitom srdeční design s nádechem na nové bydlení pro mladé.

Další obrázky:
Jizerská magistrála. Magistrát města Liberce

Projekt Jizerská magistrála pro pěší turistiku byla realizována pro Liberecký kraj. Objem zakázky spočíval ve vytvoření grafického návrhu pro skládanou brožuru, pozvánkový letáček pro odeslání poštou a vyhotovení grafického návrhu mapy celé Jizerské magistrály.

Další obrázky:
Brožura pensionu Sokolí boudy

U projektu brožura pro pension v Malé Úpě v Krkonoších se jednalo o face-lift starší brožury s dodáním novým informací z prostředí tohoto krásného pensionu. Úkolem bylo udělat grafický návrh a zajištění tisku v nákladu 5000ks.

Společně s brožurou jsme vytvářeli i nové vizitky ve stejných barvách jako brožuru. Použité fotky na materiálech byly dodány z části zadavatelem a z části vlastní. Po vyhotovení těchto tiskových materiálu jsme ještě vyhotovili webové stránky, které můžete nalézt v referenční sekci Webové stránky.

Další obrázky:
Promoakce PS 2000 GmBH s.r.o.

Projekt promoakce byl realizován pro pražskou firmu Prestige, která se zabývá prodejem bytů a komerčních prostor. Projekt spočíval ve vyhotovení grafických návrhů pro promo-stolek, pro 2 roletové plachty sloužící jako zázemí pro promo-stánek, vyhotovení tabule pro umístění inzerátů s volnými byty a komerčními prostory. Po schválení a vlastním vyhotovení v tiskárně následovalo zajištění nájmu ploch v obchodních centrech v Praze. Poslední částí bylo sehnání promotérů a promotérek.

Promoakce probíhala po dobu jednoho měsíce ve 3 obchodních centrech v Praze.

Další obrázky:
Vizitky firmy 360 panorama s.r.o.

Vizitky byly zpracovány pro libereckou firmu 360 panorama s.r.o.

Vizitky Prestige PS 2000 GmBH s.r.o.

Vizitky byly zpracovány pro pražskou firmu Prestige PS 200 GmBH s.r.o.

Vizitky Sokolí boudy

Vizitky byly zpracovány pro Pension Sokolí boudy.

Reklamní plachta, Prestige PS 2000 GMBH

Reklamní plachta byla vyhotovena se záměrem umístění na konstrukci lešení u rozestavené budovy. Plachta byla vyhotovena včetně úchytných oček.

Reklamní stránka Bydlení sestajovice II, s.r.o.

Úkolem bylo vytvořit inzertní stránku pro prodej bytů, která bude umístěna do tištěného regionálního deníku. Omezení na tomto designu byly použité barvy.

Home   |   internetové obchody   |   webové stránky   |   propagační materiály   |   náš profil   |   reference   |   kontakty
© 2009 pcapek, Všechna práva vyhrazena | Webdesign & Development by 5Q, Přihlásit
TOPlist
Deprecated: Function session_unregister() is deprecated in /users/subreg/1701/internetovy-obchod-webove-stranky.cz/index.php on line 260 Deprecated: Function session_unregister() is deprecated in /users/subreg/1701/internetovy-obchod-webove-stranky.cz/index.php on line 262