aa

internetový obchod, webové stránky na míru

       

internetové obchody

webové stránky

propagační materiály

další služby

reference

kontakty

vyhotovíme Vám propagační materiály na míru
Reklama, reklama,   jak začneme?

Potřebuje zajistit reklamu pro Vaše nabízené služby či prodávané zboží? V tomhle oboru Vám nabízíme kompletní služby v zajištění reklamy. U nás si můžete objednat grafické návrhy i kompletní vyhotovení profesionálně zpracovaných firemních tiskovin, jako jsou např. vizitky, různé formy tištěné reklamní inzerce, letáky, brožury, plakáty, časopisy, katalogy apod. Máme zkušenosti i se zajištěním celé promoakce. Sjednejte si s námi schůzku, předejte nám Váš záměr a můžeme se do toho hned pustit.

Letáky,   brožury

Navrhneme design a zajistíme Vám tisk rozhazových letáků, skládaných brožury a dalších tiskovin  informující Vaše klienty o Vašich nabízených službách či prodávaném zboží. Jsme schopni navrhnou  brožury a letáky různých tvarů a velikostí. Stačí si jen vybrat.

Vizitky jak začneme?  

Vizitky jsou základ reklamy Vaší firmy, služeb či prodávaného zboží. Navrhneme Vám vizitky pro Vaše pracovníky jak ve velkých objemech, tak i v objemech malých. Nemáte zatím logo? Nevadí, logo Vám můžeme navrhnout.

Realizace stávajících firemních tiskovin  

Máte již své firemní tiskoviny? Můžeme Vám připravit firemní tiskoviny v podobě zachovávající používaný  styl firmy, při dotisku, při změně firemních údajů apod., a to i když nebyly původně vytvořeny námi. Zachováme Vám požadovaný standard.

DTP příprava  

Po realizaci návrhu jakékoliv tiskoviny Vám zajistíme kompletní přípravu všech podkladů pro malosériový i velkosériový tisk. Součástí našich služeb je i osobní dohled nad finalizací celé zakázky.

Reklamní pulty,   bannery, rolety

Chcete se účastnit nějaké výstavy či prestižní akce? Jsme Vám schopni zajistit kompletní promo materiály včetně reklamních pultů, reklamních rolet, barevných a černobýlích bannerů včetně zajištění potisku.

Firemní tiskoviny  

Firemní, merkantilní tiskoviny vytvářejí corporate identity Vaší firmy. Úspěšné firmy věnují jejich vzhledu patřičnou pozornost. Mezi základní merkantilní tiskoviny patří např. vizitky, hlavičkové papíry, dopisní obálky, firemní poznámkové a trhací bloky atd.

Katalogy, prospekty,   jak začneme?

Potřebuje vytvořit katalog zboží či služeb? Navrhneme Vám katalog, či prospekt.  Je možné zajistit včetně nafocení výrobků přímo u nás. Zajistíme Vám také vlastní výrobu katalogu.

Plakáty, postery,  jak začneme?

Navrhneme Vám na míru plakáty, či postery pro vylepování na reklamních plochách pouličních poutačů, reklamní plakáty pro prezentaci výrobků, postery na podporu prodeje k zavěšení.

Bannery, billboardy,   jak začneme?

Výhoda bannerů je dlouhá životnost (až 5 let). Bannery jsou vhodným způsobem reklamy pro reklamní akce (výstavy, sportovní akce apod.)., či jako dekorace do kanceláře. Potřebujete vytvořit billboard? Zavolejte nám.

A kolik to bude stát  

Ceny stanujeme individuálně pro každý obchod. Důvodem jsou různé požadavky zákazníků.

Home   |   internetové obchody   |   webové stránky   |   propagační materiály   |   náš profil   |   reference   |   kontakty
© 2009 pcapek, Všechna práva vyhrazena | Webdesign & Development by 5Q, Přihlásit
TOPlist
Deprecated: Function session_unregister() is deprecated in /users/subreg/1701/internetovy-obchod-webove-stranky.cz/index.php on line 260 Deprecated: Function session_unregister() is deprecated in /users/subreg/1701/internetovy-obchod-webove-stranky.cz/index.php on line 262