aa

internetový obchod, webové stránky na míru

       

internetové obchody

webové stránky

propagační materiály

další služby

reference

kontakty

Home   -   náš profil
náš profil
Na trhu webdesignu, vývoje softwarových řešení pro internet a reklamy působíme od roku 2005. Naše portfolio služeb zahrnuje profesionální internetové prezentace, databázové systémy, internetové obchody a zajištění reklamy. Naše služby poskytujeme převážně malým a středně velkým firmám v České republice a nyní se snažíme prorazit v zemích Evropské Unie. V ČR je naše působnost soustředěna do okolí měst Liberec, Praha a Ústí nad Labem.  Ke všem zákazníkům přistupujeme vždy individuálně. Od roku 2007 jsme rozšířili náš sortiment služeb o implementaci internetových obchodů šitých na míru. Samozřejmostí je poskytování servisu po dodání projektu a nabídka nepřetržité spolupráce.

Naše priority

Mezi naše hlavní priority patří: odvádět práci v daných termínech, za rozumné peníze při zachování kvalitní práce. Zakládáme si na kvalitně vybudovaných vztazích s našimi zákazníky, které se snažíme neustále rozvíjet a spolupráci prohlubovat na dalších projektech.

Náš cíl

Naším cílem je i nadále dodávat zákaznická internetová řešení na míru a neustále rozšiřovat naší klientelu o další zákazníky a projekty.

Pokračujte dále ... kontakty
reference
Home   |   internetové obchody   |   webové stránky   |   propagační materiály   |   náš profil   |   reference   |   kontakty
© 2009 pcapek, Všechna práva vyhrazena | Webdesign & Development by 5Q, Přihlásit
TOPlist
Deprecated: Function session_unregister() is deprecated in /users/subreg/1701/internetovy-obchod-webove-stranky.cz/index.php on line 260 Deprecated: Function session_unregister() is deprecated in /users/subreg/1701/internetovy-obchod-webove-stranky.cz/index.php on line 262