aa

internetový obchod, webové stránky na míru

       

internetové obchody

webové stránky

propagační materiály

další služby

reference

kontakty

vyhotovíme Vám další služby na míru
- tvorba intranetových aplikací
- design webu, webdesign
- SEO - optimalizace
- CMS - redakční systém
- Microsite, podpora zavedení produktu
- Corporate Identity firemní identita
- zajištění promoakcí
- tvorba mapových aplikací
- správa PPC reklamních kampaní
- optimalizace stávajícího webu
Další služby,  které poskytujeme

Mezi naše hlavní služby patří tvorba webů, internetových obchodů a firemních tiskovin. V níže uvedených odstavcích máte další výčet služeb, který jsme Vám schopni nabídnou. Mezi ty hlavní patří tvorba intranetových aplikací (vnitropodnikové informační systémy, zakázkové systémy, apod.), SEO optimalizace Vašich stávajících stránek či stránek nových, CMS redakční systémy, zajištění promoakcí a správa reklamních kampaní na internetu. Chybí zde služba , kterou potřebujete právě Vy? I přesto nám zavolejte a poptejte nás.

Tvorba intranetových aplikací  

Vytvoříme Vám intranet na míru. Potřebujete systém pro správy zakázek, kontaktů či interní komunikační systém ve Vaší firmě? Snižte své náklady a zvyšte efektivitu díky naším intranetovým systémům.

Design webu,   webdesign

Máte již stávající webovou prezentaci a potřebujete udělat nový design?, nebo potřebujete web nový? Uděláme Vám design Vašeho webu na míru.

CMS - redakční systém  

Pokud potřebujete mít možnost spravovat si obsah webu či jiného systému snadno a rychle, nabízíme Vám CMS systém (Content Management Systém). Náš redakční systém umožní administrovat všechna požadovaná data.

Microsite,   podpora zavedení produktu

Pokud potřebujete vytvořit malý podpůrný web pro Vaši službu či vyráběný produkt, tak potřebujete Microsite. Microsite je malá internetová prezentace zaměřena na vyzdvižení konkrétního produktu, služby nebo akce.

Corporate Identity,   firemní identita

V dnešní době reklamy je důležitým prvkem každé společnosti její Corporate Identity, neboli firemní identita. Do této identity patří logo, slogan, barvy, reklamy, vystupování, apod. Dobrá Corporate Identity vzbuzuje v zákaznicích pocity solidnosti.

Optimalizace existujících WWW stránek  

Potřebujete na svůj web, či obchod nahnat co nejvíce lidí? Optimalizace je tím prvním krokem. Každý kvalitní web musí být správně zoptimalizovaný na klíčová slova, zařazen ve správných katalozích a provázán správně s dalšími weby.

Optimalizace stávajícího obchodu  

Máte již svůj internetový obchod a chodí Vám tam málo zákazníků? Pomůžeme Vám zvýšit návštěvnost Vašeho obchodu postupnými optimalizačními kroky, které povedou ke zvýšení návštěvnosti a tedy i Vašeho zisku.

Promoakce,   jak začneme?

Pokud se potřebuje zúčastnit výstavy, či nějaké reklamní akce, tak jsem Vám schopni zajistit kompletní dodání všech materiálů, promo-stolků, bannerů, rolet apod. Další službou je i zajištění pronájmu, zajištění promotérek, apod.

Tvorba mapových aplikací  

Tato služba je určena pro klienty, kteří potřebují na svém webu či jiném systému vyznačit do mapy údaje z konkrétních lokalit zájmu. Vizualizace dat na mapě umožňuje zobrazit přehled o tom, kde jsme úspěšní a kde nikoliv, sledování zásilek, osob apod.

Správa PPC reklamních kampaní  

Má Váš prodávaný sortiment velkou konkurenci? Nevadí, máme další techniky jak dostat, či přetáhnout zákazníky právě do Vašeho nového obchodu. Výhoda PPC kampaní spočívá ve faktu, že platíte jen za každého příchozího zákazníka a ne jen za zobrazení reklamy.

SEO - optimalizace pro vyhledávače  

Optimalizace, dnes často otevíraná oblast spojovaná s weby a internetovými obchody. Důvod je prostý. Každý kvalitní web musí být správně zoptimalizovaný, aby vyhověl dnešním vyhledávačům a přilákal tak co nejvíce lidí.

Google Adwords jak začneme?  

Google AdWords patří mezi největší světové PPC reklamní systémy, který přináší inzerentům možnost okamžitého oslovení zákazníků a to kdekoliv na světě. Jedná se o systém Pay Per Click, což znamená, že platíte za proklik a ne jen za zobrazení.

Home   |   internetové obchody   |   webové stránky   |   propagační materiály   |   náš profil   |   reference   |   kontakty
© 2009 pcapek, Všechna práva vyhrazena | Webdesign & Development by 5Q, Přihlásit
TOPlist
Deprecated: Function session_unregister() is deprecated in /users/subreg/1701/internetovy-obchod-webove-stranky.cz/index.php on line 260 Deprecated: Function session_unregister() is deprecated in /users/subreg/1701/internetovy-obchod-webove-stranky.cz/index.php on line 262