aa

internetový obchod, webové stránky na míru

       

internetové obchody

webové stránky

propagační materiály

další služby

reference

kontakty

vyhotovíme Vám internetové obchody na míru
- design obchodu šitý na míru
- snadné ovládání
- rychlá návratnost
- rychlost, stabilita i bezpečnost
- modulární systém
- optimalizace pro vyhledávače
- prostředky pro analýzu výsledků
- přehledné admin rozhraní
- možnost partnerské spolupráce
Internetový obchod,   jak začneme?

Pokud máte zájem prodávat na internetu a máte definovaný sortiment zboží, tak Vás děli od samotné realizace jen malý krůček. Na začátku si s Vámi domluvíme schůzku na které si předáme informace o Vašem požadovaném obchodě. Jaký sortiment zboží chcete prodávat, v jakém objemu, případně jaké nadstandardní prvky by jste chtěli v obchodu mít. Dále budeme hovořit o designu obchodu a samotném obsahu. Poté co nám představíte Váš záměr Vám od prezentujeme naše řešení internetového obchodu. Na další schůzku přijdeme již s hotovým grafickým návrhem. Je to opravdu jednoduché!

Obchod šitý na míru,  na míru vašich potřeb

Každý obchod, který realizujme pro naše zákazníky děláme na míru. Důvod je prostý. Každý prodávaný sortiment zboží si vyžaduje specifický přístup a design. Od nás dostanete obchod, který bude přesně odpovídat potřebám Vašich zákazníků.

Kvalitní obchod,   jak ho poznáte?

Již se Vám stalo, že jste si otevřeli na internetu obchod a cítili jste se jako doma? Obchod je přehledný, zboží je rozděleno do kategorií, orientace a hledaní je jednoduché?  Tak to je přesně o čem mluvíme.  

Redakční systém,   pro administraci obchodu

Redakční systém, neboli admin rozhraní obchodu slouží pouze pro Vás, pro definování jednotlivých zboží, jejich cen apod. V admin části definujete v jaké kategorii se má zboží zobrazit, definujete akční zboží apod.

SEO optimalizace obchodu  

Optimalizace, dnes často otevíraná oblast spojovaná s weby a internetovými obchody. Důvod proč investovat do optimalizace je prostý. Každý kvalitní obchod musí být správně zoptimalizovaný na klíčová slova, aby měl velkou návštěvnost, větší zisk.

PPC Reklamní kampaně  

Má Váš prodávaný sortiment velkou konkurenci? Nevadí, máme další techniky jak dostat, či přetáhnout zákazníky právě do Vašeho nového obchodu. Výhoda PPC kampaní spočívá ve faktu, že platíte jen za každého příchozího zákazníka a ne jen za zobrazení reklamy.

A kolik Vás to bude stát?,   nebojte se!

Ceny stanujeme individuálně pro každý obchod. Důvodem jsou různé požadavky zákazníků. Pro ilustraci uvádíme, že cena obchodu se pohybuje od 32 000,- Zdá se Vám  to hodně? Uvažte, že se jedná o jednorázový poplatek, který Vám v budoucnu ušetří spoustu peněz.

Home   |   internetové obchody   |   webové stránky   |   propagační materiály   |   náš profil   |   reference   |   kontakty
© 2009 pcapek, Všechna práva vyhrazena | Webdesign & Development by 5Q, Přihlásit
TOPlist
Deprecated: Function session_unregister() is deprecated in /users/subreg/1701/internetovy-obchod-webove-stranky.cz/index.php on line 260 Deprecated: Function session_unregister() is deprecated in /users/subreg/1701/internetovy-obchod-webove-stranky.cz/index.php on line 262